O nás2019-02-22T16:31:21+03:00

O nás

Společnost SILVERLAND s.r.o. byla založena v roce 2017. Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti personalistiky. Zejména outsourcing ‑ dodavatelská služba, personnel leasing ‑ personální leasing, temporary help ‑ dočasná pracovní výpomoc, payroll ‑ mzdová a personální agenda, recruitment ‑ vyhledávání a výběr pracovníků, try and hire ‑ vyzkoušej a vem.

Jsme jedna z nejstabilnějších firem na trhu v ČR v tomto oboru. Od samého počátku existence společnosti SILVERLAND s.r.o. je nejvyšší firemní hodnotou spolehlivost a otevřenost vůči zákazníkům s důrazem na profesionalitu bez ohledu na velikost a obor činnosti zákazníka. Co se týká našich pracovníků, klademe důraz na pracovitost, flexibilitu a dodržování všech zákonných předpisů a norem.

Naši zákazníci…

Za dobu naší existence jsme zajistili tisíce zaměstnanců desítkám firem v Praze i celém Prazskem kraji. Mezi naše spokojené partnery patří například

V naší online databázi je zaregistrováno několik tisíc uchazečů o práci a denně se registrují nový uchazeči. Naši zaměstnanci jsou odborníky v oblasti personalistiky, proto Vám dokážeme poskytnout řešení přímo na míru dle Vašich požadavků. Zajistíme Vám pracovníky na různé oblasti činnosti, nejen při nárůstu Vašich zakázek, ale i v čase dovolených, nemocí apod., a to jak krátkodobě tak i dlouhodobě. Spoluprací s naší společností zákazník v první řadě ušetří mzdové náklady, dále administrativní agendu a čas svých personalistů a mzdových účetních.

V minulosti jsme spolupracovali a nadále spolupracujeme se stovkami firem, od drobných živnostníků až po nadnárodní společnosti. Jsme profesionálové ve svém oboru s bohatými zkušenostmi. Jestli jste se rozhodli pro spolupráci se společností SILVERLAND s.r.o., jsme přesvědčené, že budete spokojené.

Svým klientů nabízíme především služby v oblasti dočasného přidělení zaměstnanců
a jejich vyhledávání. Spojuje nás jedno — práce.

  • působíme v Praze a Pražském kraji, známe regionální pracovní trh
  • v naší databázi jsou i uchazeči, kteří k Vám mohou ihned nastoupit
  • zaměstnance testujeme, rozšiřujeme kvalifikaci, vybavujeme OOPP
  • umíme řešit i dopravu do práce nebo ubytování zaměstnance

Praha je naším nejširším působištěm, ale najdete nás i v dalších regionech.

Zobrazit více informací pro firmy >>

Zaměstnancům zajistíme vše pro nalezení a řádné odvádění práce:

  • po registraci zajistíme práci ihned v řádech dní
  • zajistíme Vám dopravu do práce ZDARMA
  • v případě potřeby Vám zajistíme ubytování
  • pro velkou část uchazečů máme práci okamžitě
  • udržujeme i rozšiřujeme Vaše odborné dovednosti

Přezkoušení Vaší odborné způsobilosti máte u nás zdarma.

Zobrazit více informací pro uchazeče o práci >>